SLUŽBY

AOZ úklid,s.r.o.
Nabízíme komplexní úklidové práce, včetně hygienického programu.
AUTOSERVIS BEKE
veškeré mech. a karosářské práce, autodiagnostika, příprava a provedení STK.
Ca Italia Travel
Velmi pěkné a levné apartmány v Itálii letoviska Caorle, Jesolo, Lignano, Eraclea, Nabídka ubytování v blízkosti moře kvalitní služby - sever Itálie, Ubytování v oblasti jezera Lago di Garda. Dovolená pro rodiny s dětmi - pro děti Gardaland.
Lucie Březinová
Podlahové studio LB, zařídíme vše za Vás! Prodej a pokládka podlahových krytin včetně zaměření , dovozu a vynášky. Stačí si jen vybrat.
Martin Andrlík
Levné ostravské taxi...
PC Servis Ostrava
Údržba počítačů a sítí v Ostravě, odvirování, instalace, servery a další služby
Petr - Servis
Opravy a prodej elektrospotřebičů
Pneucentrum Janda
Pneuservis, rychloservis, prodej pneu a disku, seřízování geometrie, plnění klimatizací, oprava disku
Radek Březina
Provoz taxi a letištní transfery
RaMa Servis s.r.o.
Oprava osobních automobilů, geometrie předních a zadních náprav, příprava vozidla na ME + TK vč. jejího zajištění aj.
Samoobslužná prádelna Quickwash
Do samoobslužné prádelny si mohou občané donést své prádlo a sami si jej vyprat a vysušit v profesionálních pračkách a sušičkách. Mohou si vyprat zejména velké kusy, jako například pokrývky, polštáře, povlečení, přehozy, povlaky na matrace atd.
Taxi hlavní třida Ostrava-Poruba
Naše společnost je založena na kvalitním přepravním servisu na Vámi určená místa. Jsme spolehliví, přesní, naši řidiči jsou zkušení a vozidla komfortní. Na základě Vašich dlouhodobých potřeb neustále rozšiřujeme náš vozový park.
Taxi Poruba
Rozvozy svateb a jiných akcí.Drink servis.Dalkové jízdy za smluvní ceny.Odvozy do night clubu.
TAXI Silvie
odvoz na letiště, drink servis, rozvoz ze společenských akcí až 7 místnými vozy, jízdy mimo Ostravu - smluvní ceny, firmy - možnost platit fakturou, slevy pro seniory
TAXI SPRINT OSTRAVA
Prevezeme az 8 osob najednou, Prevoz maleho nakladu napr. lednicky,pracky ,tv atd. Info na tel cisle 603 304 304
VADAV.cz
osobní přeprava luxusním vozidlem Škoda Octavia II
Vladimír Milar
reklamní předměty a potisk
CO SE DĚJE V PORUBĚ

Pohádkový muzikál Králíci z klobouku
Veselé peripetie populárních králíků Boba a Bobka uvede Kulturní centrum Poruba v neděli 11. října 2015 v 10.00 hod. ve společenském sále Domova Slunečnice na ulici 17. listopadu v Porubě. Pohádkový muzikál Králíci z klobouku v podání profesionálního Divadla Špílberg Brno je vhodný pro děti od 3 let.
Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji Kulturního centra Poruba na Hlavní třídě 583/105. Bližší informace získáte na tel. č. 596 940 851, 54, 58 nebo na www.kcporuba.cz.
11. října, 10:00 hod.
Kulturní centrum Poruba

Rej broučků rozsvítí Porubu
Kulturní centrum Poruba a klaun Hopsalín zvou děti a jejich rodiče na tradiční Rej broučků a berušek, který se uskuteční v pátek 16. října od 17.30 hod. na prostranství u kruhového objezdu na Hlavní třídě v Porubě. Broučci a berušky se mohou těšit na zábavnou show zakončenou lampiónovým průvodem. Akce pro celou rodinu se koná pouze za příznivého počasí.
16. října, 17:30 hod.
Kulturní centrum Poruba

Soutěž v recitaci poezie a prózy
Studenti středních škol se mohou do 14. října přihlásit prostřednictvím svých škol do recitační soutěže Šavrdův pohár, kterou pořádá v pondělí 19. října Kulturní centrum Poruba, příspěvková organizace. Recitátoři budou soutěžit před odbornou porotou v přednesu básně či prózy dle vlastního výběru. Nejlepší interpreti budou za své výkony odměněni věcnými cenami.
Letošní 21. ročník soutěže proběhne ve společenském sále Domova Slunečnice Ostrava na ulici 17. listopadu v Porubě. Více informací se dozvíte na tel. č. 596 940 851, 58 nebo na www.kcporuba.cz.
Realizováno za finanční podpory statutárního města Ostravy.
19. října
Kulturní centrum Poruba

Senioři se naučí poskytovat první pomoc
Kulturní centrum Poruba přináší pro seniory podzimní novinku v podobě jednorázového kurzu První pomoc pro seniory a senior v dopravě. Účastníci se v první části kurzu dozvědí, jak poskytnout první pomoc rychle, bezpečně a efektivně, jak rozpoznat životu ohrožující stavy, nebo jak komunikovat s integrovaným systémem záchranné služby. Druhá část je seznámí s bezpečnou mobilitou ve stáří. Kurz se uskuteční ve čtvrtek 22. října od 13.00 hod. v Centru volného času na ulici Vietnamská 1541 v Porubě. Do kurzu se můžete přihlašovat od 21. září v kulturním a informačním centru na Hlavní třídě v Porubě. Vstup pro seniory v rámci projektu „Moderní stáří“ je zdarma, kapacita kurzu je omezena. Realizováno za finanční podpory statutárního města Ostravy. Bližší informace získáte na www.kcporuba.cz nebo na tel. č. 596 940 851, 52, 54.
22. října, 14:00 hod.
Kulturní centrum Poruba

přidání firmy na www.poruba.cz
Pokud máte firmu, která sídlí a nebo působí v Ostravě - Porubě a chcete, aby byla přidána na stránky www.poruba.cz vyplňte tento formulář.
info@poruba.cz